Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Małachowice-Kolonia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

93 440 zł1 168 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej we wsi Małachowice-Kolonia, gmina Ozorków, o powierzchni 1.168m2. Działka położona na terenie z mpzp, dla której plan przewiduje zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Władysławów

Władysławów(Małachowice-Kolonia + 11 km)

270 000 zł3 694 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki we Władysławowie , gm. Zgierz. Działka rolno-budowlana o powierzchni 3694 m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Legionów

Sokolniki-Las(Małachowice-Kolonia + 6 km)

340 000 zł1 975 m² 172,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1975 m z profesjonalnym kortem tenisowym, położoną w malowniczej i cenionej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Słowak

Słowak(Małachowice-Kolonia + 24 km)

230 000 zł1 566 m² 146,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tymianka

Tymianka(Małachowice-Kolonia + 17 km)

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane tymianka - lipa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 9 działek znajdujących się w miejscowości Tymianka - Lipa w okolicy Strykowa. Działki o powierzchni od 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ozorków

Ozorków(Małachowice-Kolonia + 6 km)

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 11 działek budowlanych. Działki od 1000 m2 do 1350 m2 Lokalizacja przy drodze krajowej 708 Helenów. W otoczeniu zabudowania jednorodzinne. Możliwość łączenia działek. Cena netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Parzęczew

Parzęczew(Małachowice-Kolonia + 15 km)

259 000 zł13 417 m² 19,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji: w Śliwnikach pod Parzęczewem do sprzedaży duża kształtna działka o pow. 1 3411 m2. Działka o szerokości ok. 37m, długa na 356m. Działka ma dostęp do dwóch dróg-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna, ul. Brzozowa

Słowik(Małachowice-Kolonia + 7 km)

33 000 zł3 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki leśne na granicy dwóch miejscowości Słowik i Emilia gm. Zgierz ul. Leśna. Do każdej działki prowadzi wewnętrzna droga o szerokości 6 metrów. Wymiary działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zgierz

Zgierz(Małachowice-Kolonia + 16 km)

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum. Działka ogrodzona. Na posesji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bądków

Bądków(Małachowice-Kolonia + 7 km)

150 000 zł4 790 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 4790m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 27,5m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Sokolniki-Las

Sokolniki-Las(Małachowice-Kolonia + 6 km)

299 000 zł2 330 m² 128,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - oferujemy słoneczną działkę budowlaną w okolicach m. Sokolniki-Las (helenów). Działka o pow. 2330 m 2 , w kształcie prostokąta o szerokim froncie ok. 41.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij